menu

Investor

Analytikere

Følgende meglerhus har analysedekning av Aker ASA. Aker presiserer at de estimater og meninger som analytikerne kommer frem til er deres egne, og at disse ikke nødvendigvis representerer Akers syn.

Selskap

Navn

Kontaktinformasjon

ABG Sundal Collier

Haakon Amundsen

haakon.amundsen@abgsc.no
  +47 22 01 60 25

Arctic Securities

Morten Nystrøm

morten.nystrom@arctic.com
  +47 22 93 72 26

Carnegie

Frederik Lunde

fl@carnegie.no
 +47 22 00 93 79

Danske Bank

Steffen Evjen

Christian Yggeseth

sevi@danskebank.com
  +47 85 40 54 91

yg@danskebank.com
+47 85 40 57 84

DNB Markets

Marius Knudssøn

Nicolai Farstad Olsen

marius.knudsson@dnb.no
+47 48 29 9447

nicolai.farstad.olsen@dnb.no
+47 24 16 91 92

Handelsbanken

Anne Gjøen

angj01@handelsbanken.se
 +47 22 39 70 22

Nordea Markets

Glenn Lodden

glenn.lodden@nordea.com
+47 24 01 08 16

Pareto Securities

Bård Rosef

bard.rosef@paretosec.com
  +47 24 13 21 56

SEB Equities

Terje Fatnes

Terje.fatnes@seb.no  
  +47 21 00 85 38

SpareBank 1 Markets

Peter Hermanrud

 

Christopher Robin Vinter

ph@sb1markets.no
+47 24 13 36 22

cr@sb1markets.no
+47 24 13 37 46

Kepler Cheuvreaux

Magnus Olsvik

molsvik@keplercheuvreux.com  
 + 47 23 13 90 68

Fearnleys

Truls Olsen

 

Håkon Omsted

t.olsen@fearnleys.no
+47 22 93 63 93

hom@fearnleys.no
+47 22 93 64 68

Norne Research

Irmantas Vaskela

irmantas.vaskela@norne.no
+47 21 95 37 48